Fryzjerstwo

fryzjerstwo

Fryzjerstwo to nie tylko nasza praca,ale i pasja.Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.Przyjdź do nas i uzyskaj fachową poradę dotyczącą Twojej fryzury oraz codziennej pielęgnacji.

W naszej ofercie znajdziesz koloryzację,baleyage,ombre,strzyżenie,modelowanie,koki i upięcia,fryzury okolicznościowe oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Nasze usługi kierujemy do kobiet,mężczyzn oraz dzieci.

Zapoznaj się z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych.Poniżej ich opis.

Kuracja odbudowująca z ceramidami Capillum


 

Logo-Capillum-NuovoEkskluzywna , trzystopniowa kuracja przywracająca witalność i piękny wygląd włosom zniszczonym. Obecne w formule ceramidy uzupełniają ubytki wewnątrz włosa,proteiny wygładzają włos na zewnątrz eliminując porowatość, aminokwasy uszczelniają łuskę włosową zabezpieczając kolor przed blaknięciem, zaś witaminy działają odżywczo i kondycjonująco. Włosy natychmiast stają się odżywione, nawilżone, zdrowe i lśniące.

Szampon restrukturyzujący

Inicjujący zabieg restrukturyzujący, bogaty w aminokwasy i naturalne proteiny wzmacnia włos na całej długości.

Oliwka restrukturyzująca

Z formułą opartą na ceramidach uzupełnia ubytki wewnątrz włosa ,oraz aminokwasach dla uzyskania kompleksowej rekonstrukcji włosa na zewnatrz.Substancje rozpulchniające włos, powodują lepsze wchłanianie witamin. Nadaje objętość, wygładza, nie obciąża włosów.

Maska restrukturyzująca

Trzeci krok zamykający kurację-kończy proces restrukturyzujący wypełniając włos i domykając łuskę włosową w celu zabezpieczenia przed blaknieciem koloru.Pozostawia włosy miękkie, gładkie i błyszczące. Ułatwia rozczesywanie.


 

 

2

 

 

 

Używamy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyków.